На Надвірнянщині засудили пенсіонера, який через ревнощі прострелив дружині голову

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями Надвірнянський районний суд виніс вирок у справі пенсіонера, який через ревнощі намагався застрелити дружину, з якою прожив 24 роки.

  15 вересня 2016 року під час сварки з дружиною чоловік з криком “ну, що вже догулялась?!” з одноствольної рушниці вистрілив дружині в голову. Коли став перезаряджати рушницю, щоб вистрілити ще раз, до будинку вбігли дві жінки, які почули постріл, та відібрали в нападника рушницю.

  Потерпілу доставили в Надвірянську ЦРЛ, де діагностували вогнепальне поранення обличчя, відкриту черепно-мозкову травму з переломом кісток та інші травми, повідомляє КУРС.

  У суді обвинувачений визнав вину і розповів, що протягом 24 років проживав у фактичних шлюбних стосунках з жінкою, яка на 20 років молодша від нього.

  Але протягом останніх п’яти років він став ревнувати жінку, через що ставалися часті скандали. Врешті – “роз’їхалися”: жінка залишилась жити у будинку, а він переселився у приміщення літньої кухні. 15 вересня під час чергової сварки вирішив вбити жінку.

  Потерпілій на час суду обвинувачений вже відшкодував 9 500 гривень матеріальної школи та 11 тисяч моральної. Цивільний позов потерпілої про стягнення моральної шкоди у сумі 50 тисяч гривень також визнав.

  Суд визнав чоловіка винним та призначив 4 роки 6 місяців позбавлення волі. Також він має виплатити потерпілій 50 тисяч гривень моральної шкоди та 9,4 тисячі гривень за проведення експертиз.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *