Богородчанський підприємець подарував шахраям майже 7 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 11 вересня, до чергової частини Богородчанського відділення поліції звернувся керівник одного із приватних підприємств району, який повідомив, що на електронну пошту підприємства надійшов лист-прохання нібито з державної структури про надання грошової допомоги дітям-сиротам на лікування.

  Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області, після цього на мобільний телефон потерпілого зателефонував невідомий для уточнення інформації, чи одержувач отримав листа і чи ознайомився з його змістом. Підприємець сказав, що одержав і пообіцяв у найкоротший термін перерахувати кошти в сумі 6 тис. 800 грн, що й зробив.

  Засліплений благородною місією, яку щиро думав, що надає потребуючим, він навіть не запідозрив, що це справа шахрая, а не справжня допомога сиротам. Звісно, зв’язок з шахраєм обірвався.

  Наступний потерпілий від шахрайських дій, житель обласного центру, повідомив до поліції, що через сайт ОLХ замовив автозапчастини та наперед заплатив за них 2 тис. 50 грн, однак замовлення досі не отримав, а телефонний зв’язок з продавцем відсутній.

  За цими фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 («Шахрайство») Кримінального кодексу України.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *