За наругу над Державним Прапором – півроку арешту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 11 вересня 2017, року колегія суддів Судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заступника прокурора Івано-Франківської області Гнідана Р.М. на вирок Івано-Франківського міського суду від 14 червня 2017 року.

  Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду Івано-Франківської області, суд першої інстанції встановлено, що обвинувачений 37-річний Савчук Вадим Іванович у березні 2017 року зірвав прапор України з ТЦ «Вопак», кинув його на землю, потоптав ногами і скоював інші непристойні дії, тобто вчинив публічну наругу над Державним Прапором України.

  Савчука В.І. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.338 КК України та призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 (п’ятдесят ) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 ( вісімсот п’ятдесят ) грн.

  Колегія суддів апеляційну скаргу прокурора задовольнила, врахувавши тяжкість злочину, його суспільну небезпеку, постановила новий вирок.

  За демонстративну зневагу до Державного Прапора України Савчуку Вадиму Івановичу призначено більш суворе покарання за ч.1 ст.338 КК України у виді арешту строком на шість місяців.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *