Прикарпатці добровільно здають зброю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 1 по 31 жовтня 2017 року проводиться місячник добровільної здачі вогнепальної зброї та боєприпасів.

  Як нагадує сектор комунікації ГУ НП УМВС України в Івано-Франківській області, добровільно здана зброя у рамках місячника звільняє громадян, які незаконно її зберігали, від адміністративної та кримінальної відповідальності.

  Зокрема, вчора до працівників дозвільної системи поліції Івано-Франківщини звернулося понад чотирнадцять тисяч громадян, котрі забажали добровільно здати зброю.

  Приміром, у поліцію звернувся 51-річний мешканець одного із сіл Долинського району та добровільно здав мисливську двохствольну гладкоствольну рушницю марки ТОЗ-34 Р. А двоє мешканців Коломийського району принесли та здали два газових револьвери марки UMAREX та ERMA 75 для подальшого знищення.

  Дізнавшись, що проводиться місячник добровільної здачі зброї, 33-річний мешканець Рожнятівщини приніс у поліцію мисливську гладкоствольну рушницю марки «МЦ-2112», яка належала його покійному дідусеві, а житель Галицького району побажав здати рушницю марки «ІЖ-58», яка належала його тестю, з метою подальшої реєстрації на своє ім’я.

  Усі предмети правоохоронцями вилучено та направлено на проведення експертизи.

  Звертаємо увагу, якщо громадяни добровільно здали до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому вони мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

  Необхідно врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *