У жителя Верховинщини конфіскували пістолет з патронами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кілька днів тому у ході проведення обшуку в помешканні 33-річного жителя одного із сіл Верховинського району правоохоронці виявили та вилучили гладкоствольний пістолет, виготовлений шляхом переробки саморобним способом із стартового пістолета Zoraki.

  Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області, в результаті проведеної експертизи встановлено, що пістолет придатний для проведення пострілів, виготовлений промисловим способом зі змінами внесеними саморобним способом.

  Пістолет при переобладнанні набув якостей гладкоствольної вогнепальної зброї, з можливим використанням саморобних боєприпасів та проведення пострілів шляхом роздільного спорядження. Згідно експертного дослідження виявлених набоїв, то вони відносяться до категорії боєприпасів і придатні для стрільби, в тому числі й з наданого на дослідження пістолета, зі змінами в конструкції ствола.

  За цим фактом відомості внесено до ЄРДР за правовою кваліфікацією згідно ч.1 ст.263 («Незаконне поводження зі зброєю боєприпасами або вибуховими речовинами») Кримінального кодексу України.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *