Встати, суд іде! Війт Підлужжя зізнався в отриманні хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 18 жовтня, Івано-Франківській міський суд продовжив розгляд справи щодо сільського голови Підлужжя Володимира Бурачка, якого спіймали на отриманні хабаря.

  Слід нагадати, що на початку червня війта затримали під час отримання хабара в розмірі 40 тис грн, які той хотів отримати за вирішення питання щодо виділення та передачу в приватну власність земельної ділянки під індивідуальне будівництво учаснику АТО, інформує «Бліц-Інфо».

  На одному з попередніх засідань суд продовжив запобіжний захід для Володимира Бурачка у вигляді цілодобового домашнього арешту, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

  Варто зауважити, що сільський голова повністю визнав свою вину. 30 червня була укладена угода про визнання винуватості. Тож військова прокуратура просить накласти покарання у вигляді штрафу розміром 1 тис. 500 неоподаткованих мінімумів (25 тис. 500 грн) та позбавлення права обіймати посади протягом трьох років. На попередньому засіданні прокурор клопотав затвердити укладену угоду та призначити відповідне покарання.

  Справу веде суддя Івано-Франківського міського суду Олег Лазарів. На сьогоднішньому засіданні суд відмовив у затверджені укладеної між військовою прокуратурою та сільським головою угоди винуватості, оскільки вона не відповідає інтересам суспільства.

  Наступне засідання розгляду справи відбудеться о 11:00 25 жовтня та 27 листопада о 11:00.

   

 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *