У Коломиї засудили грузина, який скоїв крадіжку на ринку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Коломийський міськрайонний суд 27 жовтня виніс вирок щодо громадянина Грузії, який скоїв крадіжку на ринку у Косові. Порушник проведе майже два роки за ґратами.

  До суду поступило кримінальне провадження про обвинувачення особи за статтею 185 ч. 2 КК України, уродженця Республіки Грузія, 1982 року народження, жителя села Кицилів, Кіцманського району Чернівецької області, громадянина Грузії, неодноразово судимого, повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу Коломийського суду.

  Зранку 27 лютого 2013 року обвинувачений на ринку в місті Косів зайшов через незачинені двері у приміщення торгового місця.  Побачивши, що в приміщенні нікого немає, обвинувачений з-під прилавка таємно викрав грошові кошти в сумі 1275 гривень.

  Надалі  вийшов з приміщення і зрозумів, що його помітили підприємці, які перебували на ринку та став втікати, однак вони його затримали.

  Потерпілій підприємиці відшкодовано матеріальні збитки на суму 1275 гривень.

  Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна, повторно. Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком один рік вісім місяців.

  На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150