В Отинії за ніч “обчистили” два автомобілі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Коломийщині злодії “обчистили” 2 автомобілі.

  Про це пише у Facebook начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук, повідомляє СТИК.

  11 листопада в Отинії, в нічний період часу, невідомі особи пошкодили замок в автомобілі марки IVECO та викрали магнітофон, два набори інструментів та особисті документи.

  Провоохоронці встановили, що о 04:00 год. в смт Отинія невідома особа, шляхом злому дверного замка, з автомобіля, який був припаркований на вулиці біля подвір’я, викрала акумуляторну батарею, магнітофон, після чого скрилась в невідомому напрямку.

  Того ж дня поступила протокол-заява ще одного мешканця смт Отинія про те, що в період часу з 21:00 год. 10.11.2017 по 8:00 год. 11.11.2017 невідома особа, шляхом пошкодження серцевини замка в водійських дверцятах, таємно проникла в автомобіль марки FIAT DUCATO, з якого викрала акумуляторну батарею, насос чорного кольору, автомагнітолу, домкрат.

  Вжитими пошуковими заходами дільничними офіцерами поліції Коломийського ВП було встановлено, що дане кримінальне правопорушення вчинив 32-річний мешканець смт Отинія, раніше не судимий.

  Останній доставлений в Коломийський ВП, в ході опитування у вчиненні даного кримінального правопорушення не зізнався, речові докази у нього вилучено, а його затримано згідно ст. 208 ПКП України.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150