На Прикарпатті затримали організатора контрабанди наркотиків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На виконання вказівок та доручень прокуратури області у кримінальному провадженні про особливо тяжкі злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів 24.11.2017 працівниками ВБКОЗ УСБУ в області затримано жителя м. Івано-Франківська, оголошеного у вересні 2017 року в розшук.

  Про це інформує СТИК з посиланням на прес-службу прокуратури.

  Останній був організатором групи, члени якої упродовж серпня-вересня 2017 року у Французькій Республіці неодноразово придбавали, переміщали через державний кордон України з приховуванням від митного контролю та на території Івано-Франківської області збували таблетки «субітекс» із вмістом наркотичного засобу (бупренорфін) в особливо великих розмірах.

  На даний час вирішується питання щодо оголошення вказаній особі про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305 («Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів»), ч. 3 ст. 307 («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів») Кримінального кодексу України, та застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

   

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150