Ще один прикарпатець став жертвою телефонних шахраїв

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чергове звернення до правоохоронців надійшло у зв’язку з телефонним шахрайством: до Івано-Франківського відділу поліції звернувся 34-річний місцевий мешканець та повідомив про те, що його ошукали на 18 тис. 900 грн.

  Як повідомляє сектор комуникації ГУ НП в Івано-Франківській області, потерпілий через Інтернет мережу на сайті OLX вирішив придбати новий автомобіль. Для цього чоловік подзвонив по номеру, який був вказаний на сайті, і замовив собі вибраний транспортний засіб. Обов’язковою умовою, яку висунув продавець, була передоплата в сумі 18 900 гривень на вказаний номер рахунку.

  Майбутній власник бажаного авто, якого задовольнили такі умови угоди, перерахував кошти, але автомобіль так і не отримав. Після цього, потерпілий кілька разів намагався зв’язатися з продавцем, але зв’язок з ним був відсутній. Зрозумівши, що його обдурили, чоловік звернулася за допомогу в поліцію.

  Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 («Шахрайство») Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб-шахраїв та місця їх перебування.

   

 • 180x150