Жителі Богородчанщини шляхом обману отримували соцдопомогу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На території Богородчанського району почастішали випадки заволодіння бюджетними коштами, які виплачуються в якості державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

  Як повідомив прокурор Богородчанського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури юрист 1 класу П. Попович, Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури в поточному році вже скеровано до суду 2 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за ст.190 КК України («Заволодіння чужим майном, шляхом обману») щодо 2-х жителів Богородчанського району.

  З’ясувалося, що зловмисники шляхом обману працівників Управління соціального захисту населення Богородчанської РДА отримували державні (бюджетні) кошти, які їм виплачувались, як державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.

  Зокрема, вказані особи в порушення ст.7 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у Деклараціях про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, зазначали недостовірні відомості, а саме, не вказували про придбання членами їх сімей рухомого, нерухомого майна, земельних ділянок тощо, достовірно знаючи, що останні набували відповідного права власності за період, необхідний для призначення допомоги, тобто за 12 місяців перед зверненням за отримання державної допомоги.

  Згадані кримінальні провадження судом розглянуто, а незаконно отримані кошти повернуто до бюджету.

   

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150