Інтернет-шахраї знов ошукали франківців. В цей раз – на майже 16 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двоє жителів Івано-Франківської області знов стали жертвами шахраїв під час «покупок» товарів через Інтернет на сайтах, які займаються продажем різного роду продукції.

  Про це повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції Івано-Франківської області.

  В першому випадку за допомогою до Івано-Франківського відділу поліції звернувся 38-річний місцевий мешканець та повідомив про те, що його ошукали інтернет шахраї. Як з’ясувалося, потерпілий на сайті Olx.ua вирішив придбати токарський верстат. Домовився про зустріч з так званим продавцем та перед тим, скинув на телефонний номер кошти в сумі 5 тис. 700 грн, але зловмисник не прийшов на зустріч та кошти не повернув.

  Наступний схожий випадок трапився з 47-річним мешканцем обласного центру. Чоловік повідомив, що 14 грудня на цьому ж сайті купив у невідомої особи фотоапарат марки Nikon. В свою чергу, через банкомат перерахував кошти в сумі 10 тис. грн на рахунок, що належить шахраєві, однак омріяний товар не отримав, і грошей, звісно, не повернули.

  За кожним фактом розпочато кримінальні провадження за ст.190 («Шахрайство») Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.

  Наразі правоохоронці проводять заходи по вставленню осіб причетних до вищевказаних шахрайств та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

  Як повідомлялось раніше, на Прикарпатті від рук шахраїв постраждало двоє людей.

   

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150