У Калуші неадекватні чоловіки розтрощили хлопцю лоба та втекли

 • 180x150
 • Опубліковано:

  4 січня 2018 року близько 21:00 год у магазині «Нива-Калина», що у м. Калуш, двоє невідомих купували горілку та чіплялись до відвідувачів, зокрема до двох жінок покупців.

  Про це повідомив у Facebook-спільноті «Мій Калуш» місцевий мешканець Воха Вошняк. За його словами, після цього, вийдячи на двір, чоловіки почали чіплятися до перехожиш.

  «Наступними їхніми жертвами стали два хлопці, мешканці Калуша, які очікували таксі. Хлопці пробували уникнути перепалки, але неадеквати почали їх ображати нецензурними словами та переслідувати. Між чоловіками виникла невелика потусовка. Очікуючі таксі вирішили перейти на іншу сторону зупинки, щоб уникнути подальшого конфлікту. Ніби уже все закінчилось, але один з неадекватів перебіг дорогу і несподівано наніс одному з хлопців два удари камнем по голові, розтрощивши лобову кістку. Сам кинув камінь і кинувся навтьоки», – йдеться у повідомленні.

  Прикмети нападавших:

  1. Ріст 180 см, плотної статури, років 35-40, коротко стрижиний, обличчя овальне, повнуватий. Саме він наносив удари.
  2. Ріст 190 см, худощавий, 35-40 років, темне обличчя, чорне середнього росту волосся, обличчя худощаве, був у темній куртці.

  «Відкрито кримінальну справу, якою займається слідчий. Якщо хтось щось знає про цю подію чи щось бачив прошу повідомити 02 або (099) 441-32-61.

  Продавців магазину “Нива-Калина”, якщо це ваші постійні відвідувачі або ви знаєте цих неадекватів прошу їх не покривати, а заявити по тел. 02. Також будьте уважні у цих районах, бо невідомо ким буде їхня наступна жертва!», – попереджає автор повідомлення.

   

  (Visited 102 times, 1 visits today)
 • 180x150