Пенсіонерку з Франківська аферисти «розвели» на 2,5 тис. доларів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Літня жителька обласного центру Франківщини стала жертвою шахраїв, які запевнили її, що посприяють уникнути відповідальності за нібито вчинений її сином злочин.

  Про це повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

  До 73-річної заявниці зателефонував невідомий їй чоловік і сказав, що її син нібито побив людину. Тож, аби уникнути відповідальності за вчинення кримінального правопорушення чітко вказав суму 3 тис. доларів США за «сприяння у справі», нібито уникнути відповідальності.

  Схвильована жінка відповіла, що не має такої суми грошей, тож зловмисник сказав віддати скільки є. Потерпіла зібрала гроші в сумі 2 тис. 500 доларів США, та передала невідомому чоловікові, котрий підійшов до її будинку.

  Тільки після цього жінка зателефонувала до сина і з’ясувала, що з ним усе гаразд і жодного кримінального правопорушення він не вчиняв. Відтак звернулася з повідомленням до правоохоронців.

  За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст.190 («Шахрайство») Кримінального кодексу України у ході якого проводяться заходи щодо вставлення осіб причетних до вказаного шахрайства та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

   

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150