В Івано-Франківській області ліквідували 5 злочинних угруповань

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Впродовж 11 місяців 2017 року правоохоронні органи Івано-Франківської області викрили 5 організованих груп (3 – ГУНП в області, по 1 – ВБКОЗ УСБ України в області та ДФС в області), учасники яких вчиняли злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, грального бізнесу, розбійні напади та крадіжки у складі банди, а також злочини у сфері фіктивного підприємництва та у банківській сфері з корупційними зв’язками.

  Як повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, за цей період до суду скеровано обвинувальні акти у 6 кримінальних провадженнях, у яких повідомлено про підозру у вчиненні злочинів у складі організованої групи 17 особам.

  Діями членів організованих груп заподіяно збитки в сумі 1 млн 830 тис. грн, із яких на стадії розслідування відшкодовано 1 млн 232 тис. грн, що становить 67%. Крім того, накладено арешт на майно на суму 2 млн 224 тис. грн, заявлено позови на 474 тис. грн.

  Судами з постановленням обвинувальних вироків розглянуто 9 кримінальних проваджень указаної категорії. У 8 з них вироки набрали законної сили, засуджено 26 осіб (у тому числі 22 – за вчинення злочинів у складі організованої групи), із яких 17 осіб – до реального позбавлення волі, 1 особу – до штрафу, 4 особи звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України.

  У всіх розглянутих кримінальних провадженнях судом підтверджено кваліфікуючу ознаку «вчинення злочину організованою групою».

  (Visited 128 times, 1 visits today)
 • 180x150