Бізнесмен, який постачав військове спорядження до “ДНР” буде сидіти під вартою у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нагадаємо, на Івано-Франківщині СБУ затримала бізнесмена на постачанні військового спорядження до так званої «ДНР».

  Сьогодні до Івано-Франківського міського суду, для визначення міри запобіжного заходу було доставлено жителя Донецької області, 1987 року народження, якого органи досудового слідства підозрюють у вчинені злочинів передбачених ч. 1 ст. 258-5 та ч. 1 ст. 258-3 КК України.

  Івано-Франківським міським судом було проведено засідання у якому було розглянуто надані докази та заслухано позиції обвинувачення та захисту, інформує прес-служба суду.

  Судом було встановлено, що вказаного громадянина підозрюють у створенні приватного підприємства на непідконтрольній Україні території, яке займалося пошиттям військової форми та інших речей для “військового училища ДНР” та сплати податків до “міністерства фінансів” терористичної організації.

  Дослідивши всі надані докази та заслухавши позиції сторін, Івано-Франківським міським судом визначено підозрюваному, 1987 року народження, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Згідно закону, злочини, у вчинені яких підозрюють вказаного громадянина, відносяться до категорії тяжких і не передбачають визначення грошової застави, тому судом така не визначалась.

  Тримання під вартою підозрюваного слід здійснювати в Установі виконання покарань №12 міста Івано-Франківська.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150