В поліції повідомили деталі вибуху в музеї Степана Бандери в Старому Угринові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 16 лютого, заступник начальника обласної поліції Ігор Бабюк розповів деталі вибуху в історико-меморіальному комплексі ім. Степана Бандери у селі Старий Угринів Калуського району,

  Як повідомляв СТИК, 15 лютого поступило повідомлення про вибух.

  Оперативна група виявила пошкодження дверей на задньому дворі, парадних дверей та вікон. Встановлено, що вибуховий пристрій встановлено приблизно о 04.00 ранку. Двері позаду будівлі облили горючою речовиною. Бандери

  «Поставить крапку, що за вибуховий пристрій, лише експертиза, – говорить Баб’юк. – Приблизно, це 400 гр тротилу. Чи він був саморобний чи промислового виробництва, встановить експертиза. Епіцентр вибуху пішов у стіну, відвалилися цегла».

  За словами Баб‘юка поки не відомо, скільки було зловмисників. Встановлені камери не дали потрібного зображення, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  У нацполіціі почали роботу за статтею 296.4 злісне хуліганство і 263.1 незаконне поводження із вибуховими пристроями. Нині проводять опитування працівників та місцевих мешканців та пошук зловмисників.

  «Музей охороняють сторожі. Але в нічний час він був відсутній. Увечері вимкнув світло і пішов спати додому. Оцінку його роботи даватиме керівництво музею», – говорить Ігор Баб’юк.

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150