На Прикарпатті знову активізувались псевдоподатківці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в області Василь Базавляк, на території Івано-Франківської області активізувалися «податкові» телефонні шахраї.

  Представникам бізнесу телефонують невідомі особи, які представляються керівництвом Долинської об’єднаної державної податкової інспекції та вимагають перерахувати грошові кошти на картковий рахунок для забезпечення обслуговування групи перевіряючих осіб.

  Дзвінки псевдоподатківців надходять із номеру мобільного телефону + 38 (097) 618-82- 83. З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами фіскальної служби
  області.

  Посадовець звертається до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

  «Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не віддавайте кошти та якнайшвидше повідомте нас», – наголошує Василь Базавляк.

  Зателефонувати до відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області ви можете за номером телефону (0342) 77-19- 07. Крім того, про факти шахрайських дій ви можете повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18- 97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800- 501-007 (напрямок «4»).

 • 180x150