Юнак з Бурштина помер внаслідок побиття товаришем

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що о 12:37 у помешканні товариша загиблого, що у місті Бурштин Галицького району, виявлено тіло неповнолітнього місцевого мешканця 2001 року народження.

  Виїздом на місце події працівників слідчо-оперативної групи проведено огляд місця події та тіла загиблого. На обличчі та голові виявлено синці та садна, пише СТИК з посиланням на прес-службу поліції області.

  В ході проведення експертного дослідження встановлено, що смерть юнака настала внаслідок набряку та стиснення головного мозку. Що означає, що смерть не була природною, а насильницькою.

  Відповідно до результатів проведеної експертизи розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину передбаченого ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та пошукові заходи зловмисника, причетного до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

  В результаті проведених слідчих (розшукових) дій та на підставі зібраних обґрунтованих доказів, особу, причетну до спричинення потерпілому тяжких тілесних ушкоджень, встановлено та затримано у порядку ст.208 КПК України.

  Ним виявився товариш загиблого, житель міста Бурштин 2000 року народження.

  На даний час вирішується питання про оголошення йому підозри у вчиненні вказаного злочину та обрання судом міри запобіжного заходу. Проводиться слідство в ході якого правоохоронці з’ясовують мотив учинення злочину.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150