У Франківську судитимуть шахраїв, які видурили у підприємця понад 400 тис.грн. назвавшись працівниками Адміністрації Президента

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура Івано-Франківської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 4 статтею 190 «Шахрайство», частиною 3 статтею 15 «Замах на злочин», частиною 4 статтею 190, частиною 3 статтею 15, частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України щодо трьох жителів міста Києва.

  Як встановили під час досудового слідства, вказані молодики, будучи обізнаними у сфері державного управління, за попередньою змовою вирішили видавати себе за службових осіб Адміністрації Президента України й Міністерства аграрної політики та продовольства України, які нібито можуть посприяти зацікавленим посадовим особам підприємств та окремим підприємцям, що здійснюють свою господарську діяльність у галузі рослинництва та тваринництва на території України, в отриманні грантів іноземних інвесторів на розвиток господарської діяльності, пише СТИК з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.

  Так, у період із липня по жовтень 2017 року зловмисники шахрайським способом заволоділи коштами прикарпатського підприємця в сумі 436 тис. грн. Крім цього, зазначені особи намагалися заволодіти коштами ще кількох підприємців на суму більше мільйона гривень, однак із причин, що не залежали від їх волі, не вчинили усіх дій, які вважали необхідними для доведення злочину до кінця.

  Всіх трьох чоловіків 5 квітня 2017року затримано в місті Києві, у їх помешканнях проведено санкціоновані обшуки, під час яких вилучено телефони, банківські картки, комп’ютерну техніку та інше.

  За вчинене їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150