Нардеп з Тернопільщини звинуватив газовиків в афері, яка має ознаки корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Облгази» заробляють на невчасній перевірці лічильників. Їхні дії називаю не інакше, як кримінальна корупція або ж злочинна недбалість. Про це заявив народний депутати з Тернопільщини Олег Барна і додав, що за цю аферу газовики обов’язково мають понести відповідальність.

  Результат пошуку зображень за запитом "Олег Барна"

  Протягом останніх 2-3 місяців на Тернопільщині різко взялися за роботу інспектори ПАТ «Тернопільгаз», які нараховують десятки, а той й сотні тисяч штрафів усім не побутовим споживачам газу (бюджетним установам, приватним підприємцям) за нібито прострочення терміну перевірки газових лічильників. За словами газовиків, вони діють на основі внутрішнього кодексу, погодженого НКРЕКП і затвердженого Мін’юстом, пише Стик з посиланням на Репортер.

  – Ця «невчасна» перевірка становить два-три роки, хоча у цей період кожного місяця представники районних структур газових мереж перевіряли показники. Але чому ж вони відразу не складали акти, що лічильник не пройшов перевірку? Мова про те, що бюджетні установи платили протягом цього періоду за показниками лічильника. Тепер лічильники вилучили і підтвердили, що вони справні, але нараховують штрафи за два роки, – заявив Олег Барна.

  Дивно, чому два роки облгази та ті служби, які відповідають за перевірку газового обладнання, зокрема і лічильників, дозволяли користуватися неперевіреними лічильниками?

  – Тут є питання щодо умисних дій, щоб заробити більше грошей на штрафах, або злочинна непрофесійність чи халатність, внаслідок котрої «Облгази» допускали тривалий час роботу неперевіреного газового обладнання, що становить загрозу життю дітям та жителям. За це потрібно їх позбавляти ліцензії та притягати до кримінальної відповідальності, – впевнений нардеп.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150