Прокуратура повідомила про підозру керівнику підприємства, який вимагав та отримав неправомірну вигоду (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди.
  11.12.2018 працівниками УЗЕ в Івано-Франківській області спільно зі слідчими СВ Івано-Франківського ВП ГУ НП в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом Івано-Франківської місцевої прокуратури затримано керівника приватного підприємства, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 32 тис. грнза вплив на прийняття рішення службовими особами контролюючого органу України.
  Указаній особі 12.12.2018 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2ст. 369-2 («Зловживання впливом») КК України, та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
  Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.
  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150