А кажете “село”: заступник сільського голови вимагав у підприємця понад півмільйона гривень хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  18 грудня 2018 року військовою прокуратурою Центрального регіону України спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області та оперативним працівниками управління захисту економіки в Київській області Департаменту Національної поліції України затримано заступника голови Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади після отримання останнім частини неправомірної вигоди в розмірі 2 300 доларів США.

  Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, вказаний посадовець органу місцевого самоврядування в грудні 2018 року вимагав від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю передати йому грошові кошти в розмірі 2 300 доларів США та перерахування на рахунок вказаної ним юридичної особи 500 тис грн.

  Ці кошти правопорушник вимагав за надання в оренду зазначеному Товариству земельної ділянки площею 5 га в межах с. Бервиця Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади Броварського району Київської області.

  При цьому підозрюваний заявив директору підприємства, що у випадку відмови в наданні йому зазначених коштів, відповідне рішення про передачу вказаної земельної ділянки в оренду, сесією селищної ради позитивно розглянуто не буде.

  Таким чином правоохоронцями зафіксовано факт вимагання та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе. Предмет неправомірної вигоди вилучено.

  Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою, про арешт майна та відсторонення від посади

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150