Завідувач львівської філії банку ошукав клієнтів на майже 268 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завідувача територіального відділення філії одного з банків Львова, 29-річного місцевого мешканця, підозрюють у привласненні майже 268 тис. грн вкладників.

  Пов’язане зображення

  «Встановлено, що у листопаді 2017 року завідувач територіального відділення філії одного із львівських банків за допомогою власного електронного підпису вніс неправдиві відомості в автоматизовану банківську систему та сформував заявку на видачу готівки. Як наслідок – неправомірно привласнив 9 тис. грн готівки. Крім цього, у січні 2018 року чоловік повторно створив від імені клієнта фальшиву заявку та без його згоди заволодів ще 9 тис. грн», – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівщини.

  Як зазначено у повідомленні, впродовж січня-квітня минулого року, чоловік привласнив кошти ще 22-ох клієнтів банку. Загальна сума збитків становила майже 268 тис. грн.

  Банківська установа заявила позов до обвинуваченого з метою відшкодування цих збитків. Кримінальне провадження перебуває на розгляді у Залізничному районному суді м. Львова.

  Чоловікові інкримінують вчинення злочинів, які передбачені ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) КК України.

  Максимальний термін покарання, що загрожує фігуранту, – 8 років ув’язнення та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, інформує СТИК.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150