Відділ освіти Жидачівської РДА скасував тендер на закупівлю м’яса після звернень експертів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відділ освіти Жидачівської РДА скасував тендер на закупівлю м’яса для районних шкіл та садків після звернення експертів «Центр громадського моніторингу та досліджень».

  Результат пошуку зображень за запитом "Відділ освіти Жидачівської РДА скасував тендер на закупівлю м’яса після звернень експертів"

  Фахівці виявили, що двоє учасників торгів не подали усіх документів, яких вимагав замовник. Загалом на закупівлю м’яса планували витратити 482 тис. грн, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Зокрема, фахівці виявили, що учасники закупівлі ФГ «Василь Місяйло» та підприємиця Галина Кирик не подали всіх документів, яких вимагав замовник. Наприклад, ФГ «Василь Місяйло» не подав жодних довідок для підтвердження своєї кваліфікації згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі». Він також надав не всі сторінки медичних книжок працівників. А підприємниця Галина Кирик завантажила довідку про реєстрацію потужностей, видану іншій фірмі.

  Відтак «Центр громадського моніторингу і досліджень» написав звернення відділу освіти, який наступного дня відмінив торги. За словами керівника «Центру громадського моніторингу та досліджень» Мирослава Сімки, донедавна замовники практично не реагували звернення громадськості щодо порушень у закупівлях.

  «Раніше на наш відгук дуже рідко реагував замовник. Механізм впливу на замовника такий: ми мусимо виявити помилку, написати у профільну структуру, яка має за цим стежити (аудитслужбу) і вже аудитори мають вказувати замовникам, що є помилка, яку треба поправити. Якщо закупівля ще триває, то це можна виправити, якщо договір укладений, то його треба розірвати. Ми, так би мовити, помічники аудиторів на громадських засадах», – сказав Мирослав Сімка.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150