На Хмельниччині судитимуть адвоката, який привласнив понад 6 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Хмельницького міськрайонного суду направлено обвинувальний акт відносно адвоката, який на оборудках з нерухомістю привласнив понад 6 млн гривень.

  Пов’язане зображення

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на УНН.

  “Слідством встановлено, що адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одному із банків, підробив ряд документів з проханням зняти заборону на відчуження нерухомого майна. В результаті, шість квартир та житловий будинок із земельною ділянкою заставною вартістю понад 6,2 млн грн, що перебували в іпотеці банку були відчужені на користь третіх осіб”, – йдеться у повідомленні.

  У прокуратурі додали, що від отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов’язанням. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

  Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки), ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення офіційних документів, у тому числі вчинене повторно, використання підроблених документів) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150