Лондонський суд арештував елітні маєтки олігарха з Тернопільщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лондонський суд арештував два маєтки олігарха з Тернопільщини, уродженця села Синьків, Заліщицького району Дмитра Фірташа та інше майно на суму в 50 мільйонів фунтів. 

  Результат пошуку зображень за запитом "ЛОНДОНСЬКИЙ СУД АРЕШТУВАВ ЕЛІТНІ МАЄТКИ ОЛІГАРХА З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ"

  Забезпечувальні заходи накладені на вимогу російського банку ВТБ. Йому компанії Фірташа заборгували 2,5 мільярдів рублів.

  Як зазначає видання, два арештовані судом маєтки – це елітні будинки у центрі британської столиці. Перший – п’ятиповерховий особняк загальною площею понад 1,5 тис. кв. метрів. Він знаходиться у престижному районі Найтсбрідж поруч з Гайд-парком.

  Другий арештований маєток є фактично історичним і ще більшим. Його орієнтовна площа становить близько 2,6 тис. кв. метрів. За даними британських ЗМІ, раніше він був частиною колишньої станції лондонського метро “Бромптон-роуд”, яку відкрили 15 грудня 1906 року. Однак вона виявилася занадто близько розташована до сусідніх станцій “Найтсбрідж” і “Південний Кенсінгтон”. Влада визнала недоцільним її утримувати і в липні 1934 року її закрили.

  Окрім маєтків, суд наклав арешт на акції Фірташа в кінокомпанії Via Film Ltd. Їхня вартість відповідно до фінансової звітності, становить близько 2 мільйона фунтів.

  Крім того, Лондонський суд  зобов’язав олігарха розкрити всі свої активи, які також можна буде стягнути. Якщо Фірташ відмовиться це зробити, йому загрожує звинувачення у неповазі і образі правосуддя. Воно передбачає засудження до кількох років в’язниці.

  За даними джерел “Ъ”, представники ВТБ подали позов до Високого суду Англії і Уельсу 26 лютого в підтримку рішення окружного суду кіпрського міста Лімасол.

  Останній раніше вже ухвалив забезпечувальні заходи щодо активів і майна Дмитра Фірташа. Заяву представників ВТБ визнали обґрунтованою. Відповідно до неї, суд наклав арешт на майно олігарха, зареєстроване на території Великої Британії, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150