Львівське КП відмовилося від харчування учнів на понад 2 мільйони, віддавши перемогу своїй екс-працівниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське комунальне підприємство громадського харчування школярів Личаківського району відмовилося укласти угоди з двома львівськими школами на користь своїй екс-працівниці Ірини Дуткевич. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "харчування учнів"

  Згідно з угодами, підприємниця харчуватиме учнів 1-4 класу двох категорій в школах №42 та №82 за 2,3 млн грн. До першої належать школярі, діти учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності та діти з багатодітних сімей. До другої категорії належать діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами. Згідно з тендерними документами, в середньому один день харчування коштує 15 грн для першої категорії та 18 грн – для другої, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  На торгах підприємниця Ірина Дуткевич конкурувала з ЛКП громадського харчування школярів Личаківського району Львова. Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій. Спочатку замовники мали намір укласти договір з ЛКП, однак підприємство відмовилося від цього. Тому школи підписали два договори з підприємницею Іриною Дуткевич, пропозиції якої були на 219-232 тис. грн дорожчими.

  Обоє учасників є постійними героями матеріалів «Наші гроші. Львів». Вони зустрічаються на торгах вже сімнадцять разів. Раніше «НГ. Львів» писали, що підприємниця Ірина Дуткевич працювала в ЛКП харчування школярів Личаківського району ще в кінці 2017 року. В цьому ж комунальному підприємстві головним бухгалтером працювала її сестра Марія Ковальова. Тепер, згідно з тендерними документами, головним бухгалтером є їхня матір Мирослава Ковальова. Крім того, на поточні торги учасники подали документи з однаковим дефектом друку чи сканування.

  Львівське комунальне підприємство громадського харчування школярів Личаківського району Львова зареєстроване 1995 року. Її засновником є Львівська міська рада, керівником – Микола Невмержицький.

  Ірина Дуткевич зареєстрована як підприємниця у січні минулого року в с. Суховоля Городоцького району.

  Протягом 2018-2019 років Дуткевич отримала замовлень на 5,3 млн грн, а ЛКП громадського харчування школярів Личаківського району – на 2,8 млн грн.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150