Прикарпатські правоохоронці рахують збитки через підроблення документів на спорудження каплички

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прикарпатські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом підробки документів, на підставі яких Комарівська сільська рада Галицького району перерахувала підрядникам кошти за будівництво та освітлення ротонди, а також озеленення території навколо неї.

  Результат пошуку зображень за запитом "рахують гроші"

  Як йдеться в ухвалі Галицького районного суду, у жовтні-листопаді минулого року Комарівська сільська рада уклала три договори з підрядниками:

  • на встановлення ротонди на території церкви Непорочного Зачаття та Воскресіння на суму 191 702 грн;
  • на проведення заходів з озеленення території біля каплиці (ротонди) на суму 79 462 грн;
  •  на виконання робіт з освітлення цієї ротонди на суму 50 000 грн.

  За інформацією обласного Управління захисту економіки, роботи з будівництва каплички виконані частково, а роботи з освітлення та озеленення не проводились взагалі. В актах приймання виконаних робіт внесено завідомо неправдиві відомості про об’єм будівельних робіт.

  Щоб визначити розмір збитків, слідчі звернулися до суду з клопотанням про проведення судової будівельно-технічної експертизи.

  Суд призначив експертизу, яка має встановити, чи виконувалися роботи з встановлення та освітлення ротонди, а також озеленення території навколо неї. Якщо ні, то яка сума збитків, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  За даними сайту публічних закупівель ProZorro, Комарівська сільська рада уклала договори на виконання цих робіт з підприємцем Антошківим Володимиром Федоровичем з Бурштина.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150