На Прикарпатті правоохоронці затримали поліцейських, що хотіли дати хабара журналісу за компромат на себе

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Прикарпатті правоохоронці затримали поліцейських-хабарників, які хотіли викупити у місцевого журналіста компромат на себе.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті правоохоронці затримали поліцейських-хабарників, які хотіли викупити у місцевого журналіста компромат на себе."

  Фото ілюстративне

  Відомому прикарпатському журналістові-розслідувачу Віталію Мацьоцькому, який проживає у місті Косові, стало відомо, що закарпатські поліцейські на стаціонарному пості “Лазощина” систематично збирають побори із водіїв, які проїжджають через територію вказаного посту, інформує СТИК з посиланням на Правду іф.

  Журналіст, разом зі своїми колегами прибув на місце пригоди, і зустрівся з потерпілим водієм, у якого хабарники у погонах вимагали 25 тисяч гривень хабара за порушення ним ст. 130 КУпАП (керування ТЗ у стані алкогольного сп’яніння).

  Результат пошуку зображень за запитом "віталій мацьоцький"

  журналіст Віталій Мацьоцький

  Перелякавшись Мацьоцького та його колег, закарпатські копи спалили усі протоколи та докази стосовно потерпілого водія. Але коли дізналися, що Віталію вдалося усе записати на відео, то вирішили викупити компромат на себе за $2 тисячі.

  Почувши таку пропозицію Віталій Мацьоцький звернувся до УСБУ у місті Івано-Франківську та військової прокуратури із відповідними зверненнями, про те там, із невідомих наразі причин ті відмовились документувати вказаний злочин та затримувати “перевертнів у погонах”.

  Тоді Віталій Мацьоцький запросив закарпатських зловмисників до рідного Косова, де повідомив про спробу підкупу працівників місцевого райвідділку поліції.

  Після того, як закарпатці прибули до Косова, вони були затримані місцевими полісменами, і окрім анонсованих $2 тисяч у них знайшли ще $3 тисячі, які вони вочевидь були готові заплатити за те, щоб журналіст видалив відео із їхньою участю.

  Детальніше дивіться у відео, яке відзняв Віталій Мацьоцький:

   

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150