Для спорудження багатоповерхівки для яремчанських атовців знайшли сумнівного забудовника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У 2018 році Яремчанська міська рада прийняла рішення про виділення земельної ділянки для спорудження багатоквартирного будинку для колишніх бійців АТО.

  Результат пошуку зображень за запитом "У 2018 році Яремчанська міська рада прийняла рішення про виділення земельної ділянки для спорудження багатоквартирного будинку для колишніх бійців АТО."

  Під забудову надали 82 сотки. Мета благородна — забезпечити помешканням тих ветеранів війни на Донбасі, яким забракло земельної ділянки під житлове будівництво. Землю міськрада передала у постійне користування громадській організації “Яремчанська регіональна спілка інвалідів АТО”. І тут виявляється найцікавіше, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Справа в тому, що секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук не тільки депутат із фракції партії “Воля”, але й, як свідчить єдиний державний реєстр громадських об’єднань, один із засновників згаданої спілки інвалідів-атовців. Однак, досі чомусь ніхто не спостеріг конфлікту інтересів чиновника, так само, як і в попередньому випадку, коли Яремчанська міськрада виділила земельні ділянки у рекреаційній зоні всього для кількох атовців і серед них був Володимир Губарчук.

  Серед співзасновників ГО “Яремчанська регіональна спілка інвалідів АТО” у держреєстрі значаться також Микола Вервега (формальний голова цієї громадської організації) та Олег Гричанюк, який має неоднозначну славу в курортному містечку такого собі новітнього опришка. Окрім співзасновництва в інвалідській спілці, Олег Гричанюк був причетний також до заснування у Косівському районі громадської організації “Спортивний клуб “Вігор”, яка у грудні минулого року на вимогу податкової інспекції припинила своє існування. За даними ДПІ в Косівському районі, упродовж 2005-2010 років бухгалтерія спортклубу не подавала жодної звітності про свою фінансову діяльність.

  Відповідно до рішення Яремчанської міськради Губарчук та компанія зобов’язані були провести відкритий конкурс на визначення забудовника, якому буде доручено розпочати спорудження будинку для атовців. До укладення договору з інвестором будівництва “Яремчанська регіональна спілка інвалідів АТО” повинна була залучити представників міської ради та спілки ветеранів АТО. Та забудовника знайшли без зайвого розголосу.

  Як свідчить уже укладена громадською організацією Грабарчука і компанії угода, виконувати будівельні роботи доручили ТОВ “Релайл-буд”, зареєстрованосму в Чернівцях. Ця фірма була утворена в квітні 2016 року і досі не світилася в жодних тендерах. Згідно даних Опендатабот, станом на 1 лютого цього року у фірми є податковий борг у розмірі 1 109 гривень. Сума смішна, але ще кумендніший статутний фонд фірми — 1 500 гривень. Її єдиним власником є такий собі мешканець міста Хмельницького Андрій Овчарук.

   

  У резюме, яке він виклав на сайті пошуку пропозицій для будівельних компаній  “Все работники”, значиться, що Андрій Овчарук працював також на будівельних підприємствах УБК та БудГідроТех. Дійсно, як свідчать дані сайту Опендатабот, цей 39-річний підприємець був керівником і власником ТОВ “УБК Рівне”, яке спершу мало прописку у Хмельницькому, а згодом переїхало в інший обласний центр. Тут же, у Рівному, спершу було зареєстровано фірму “Релайд-буд”, яка мала б споруджувати будинок для атовців у Яремче. 19 травня 2017 року офіс цієї будівельної контори легко, як мильна бульбашка, перенісся до Чернівців.

  У відкритих джерелах не вдалося знайти оголошеного тендеру на проведення будівельних робіт зі спорудження будинку для атовців у Яремче, тому незрозуміло, яким чином Губарчук і компанія обрали саме цього, доволі сумнівного забудовника.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150