Львівські криміналісти замовили нове авто за понад мільйон гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України 4 березня підписав угоду з ТОВ «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій» на закупівлю автомобіля Skoda Superb Style 2,0 TSI за 1,05 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівські експерти замовили автомобіль Skoda Superb Style за понад мільйон гривень"

  Машину поставлять замовникові до кінця квітня цього року. На сайті офіційного дистриб’ютора Skoda в Україні ТОВ «Єврокар» вона коштує від 957 тис. грн до 1,05 млн грн. Дешевші комплектації цього автомобіля Active та Ambition коштують від 713 тис. грн  до 1 млн грн, дорожча L&K – від 1,01 до 1,2 млн грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  У договорі вказано, що мова йде про Skoda Superb Style 2,0 TSI/162 kW DSG. Як повідомляв у лютому «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій», такий автомобіль можна було придбати у них за неповних 969 тис. грн, оскільки діяла знижка 25 тис. грн. Однак і без знижки вартість не дорівнює сумі договору.

  На торгах фірма «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій» змагалася з ПП «Авто-Шанс Центр». Під час аукціону суперники знизили свої пропозиції на 1-2 тис. грн.

  Компанія «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій» зареєстрована 2008 року в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району. Її засновниками є ТОВ «Холдинг-Інвест» та ТОВ «Канкрі», кінцевий бенефіціар – колишній народний депутат Михайло Гваздьов. Як раніше повідомляли «Наші гроші», 2014 року він пройшов до парламенту від «Блоку Петра Порошенка», а через рік склав повноваження, оскільки його призначили виконуючий обов’язки президента ДП «Антонов». Згодом Гвоздьов контролював це держпідприємство на посаді голови ради директорів корпорації «Українська авіабудівна компанія».

  Протягом 2018-2019 років фірма-переможець підписала договорів на 40 млн грн. Зокрема, автомобіль Skoda Superb Style у них минулого року замовило Міністерство закордонних справ України.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150