Чернівецький військкомісаріат незаконно відписав комунальникам облради третину мільйона за оренду автобусів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чернівецький обласний військовий комісаріат 6 березня підписав дві угоди на оренду автобусів з комунальним підприємством «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад». Загальна сума контрактів становить 355 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "прозоро"

  За першим договором замовили послуги перевезення трьома автобусами із кількістю місць для сидіння не меншою ніж на 15 осіб. Загальний пробіг автобусів становитиме 12,5 тис. км, а строк дії договору – до кінця 2019 року, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  За іншим – аналогічні послуги трьох автобусів із не менш ніж 42 місцями для сидіння на 6,7 тис. км. Вартість першого контракту 187 тис. грн, а другого – 167 тис. грн.

  Обидві закупівлі є допороговими, тобто дешевшими 200 тис. грн і не передбачають конкурсних торгів. Однак експерт «Центру громадського моніторингу і досліджень» Олег Блінов пояснює, що комісаріат таки мав провести аукціон.

  За словами експерта, замовник вчинив порушення у вигляді поділу одного предмета закупівлі. Адже в обох торгах технічне завдання, тендерна документація та договори є аналогічними, відтак, мова йде про аналогічну послугу.

  «Тендерний комітет комісаріату в однакових тендерах застосував різний класифікатор закупівель, що дало їм можливість розділити закупівлю, адже якби вони проводили її за єдиним класифікатором, очікувана вартість становила б майже 400 тис. грн, що передбачає проведення відкритих торгів», – пояснив Блінов.

  Засновниками комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» є Чернівецька обласна рада. Директором підприємства є Анатолій Федорук. З початку 2018 року фірма отримала 22 держзамовлення на 5,56 млн грн.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150