АМКУ вніс до “чорного списку” франківців, які змовилися на закупівлі автобуса для лялькового театру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету оштрафувала та на три роки заборонила брати участь у торгах підприємцям Навратюк Оксані Павлівні та Швораку Анатолію Івановичу.

  Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративна колегія Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету оштрафувала та на три роки заборонила брати участь у торгах підприємцям Навратюк Оксані Павлівні та Швораку Анатолію Івановичу."

  Івано-Франківське обласне територіальне відділення АМК встановило, що під час закупівлі Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок ім. Марійки Підгірянки пасажирського мікроавтобуса учасники процедури закупівлі ФОП Навратюк Оксана Павлівна та ФОП Шворак Анатолій Іванович узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

  Рішеннями адміністративної колегії Івано-Франківського відділення АМК такі дії підприємців визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

  На учасників накладено штрафи на загальну суму 136 тис. грн, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  Крім цього, відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, за вчинення порушень ФОП Навратюк О. П. та ФОП Шворак А. І. на три роки позбавлені права брати участь у публічних закупівлях.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150