Невиконані обіцянки кандидатів: Тимошенко прогуляла голосування закону про легальність майна чиновників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Усі зареєстровані кандидати в президенти України вже подали свої офіційні програми й продовжують проголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері.

  Результат пошуку зображень за запитом "Тимошенко"

  Оскільки деякі з них уже обіймали високі посади, а журналісти багато років стежать за виконанням усього обіцяного політиками та чиновниками, за кілька тижнів до виборів вирішили нагадати українцям провалені зобов’язання учасників президентських перегонів.

  Сьогодні згадаємо про те, як Юлія Тимошенко обіцяла ухвалити закон, який зобов’язує кожного чиновника доводити легальність походження свого майна. Така обіцянка була зафіксована в передвиборчій програмі партії «Батьківщина», лідеркою якої вона є, інформує СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  У липні 2015 року Верховна рада ухвалила проект закону про посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції. Цей документ зобов’язав усю інформацію про майно чиновників зробити загальнодоступною. У разі виникнення сумнівів щодо легальності походження майна законом передбачена можливість вимагати пояснення та звіту від державної посадової особи.

  Однак народний депутат Юлія Тимошенко була відсутня під час голосування цієї законодавчої ініціативи, тим самим проваливши програмну обіцянку «Батьківщини».

  Як Тимошенко подавала законопроект про опозицію, дивіться на відео.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150