Дубневичі з новим посередником продовжують перемагати на тендерах «Укрзалізниці»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Брати Дубневичі, незважаючи на чисельні корупційні кримінальні провадження щодо їхніх фірм та декларацій, попри значно дорожчу продукцію та нижчу якість, продовжують перемагати у тендерах на «Укрзалізниці». Змінюється керівництво УЗ, змінюються фірми-прокладки, а тендерна мафія продовжує працювати.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Укрзалізниця»"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Залізницю без корупції.

  На початку лютого 2019 року ПАТ «Гніванський завод спецзалізбетону» та ПАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» оголосили 2 закупівлі елементів рейкових кріплень (анкер закладний АЗ-2) на загальну суму 121 млн. грн. Переможцем тендерів стала фірма, зареєстрована за кілька тижнів до оголошення закупівель.

  ТОВ «ВМ Трейдер» зареєстроване в середині січня в місті Львів в житловому будинку по вулиці Академіка Лазаренка, 2 на Врублевського Михайла Тадейовича.

  Дана особа також керує співзвучною фірмою ТОВ «ВМ Трейдинг», яка впродовж двох років виступала постійним дилером продукції Дубневичів для УЗ.

  ТОВ «ВМ Трейдер», як і ТОВ «ВМ Трейдинг» є посередником в постачанні на залізницю продукцію ТОВ «НВП «Корпорація КРТ», яке належить Тетяні та Наталії Дубневич (дружинам нардепів).

  Ще місяць тому «ВМ Трейдинг» успішно перемагало в залізничних тендерах на 15 млн. грн. зі значною переплатою.

  Судячи з усього, стару прокладку «ВМ Трейдинг» будо вирішено замінити новою зі співзвучною назвою «ВМ Трейдер», адже «Трейдинг» вже «засвітився» у щонайменше одному кримінальному провадженні № 145/1655/18 від 21.06.2018р.

  Проти бізнес-схем Дубневичів наразі відкрито щонайменше 5 кримінальних справ, пов’язаних з корупцією, проте це не заважає бізнесу нардепів генерувати нові прокладки і продовжувати отримувати мультимільйонні контракти від держави.

  Як відомо залізниця не допускає до контрактів на постачання рейкових кріплень конкурентів постачальників продукції «Корпорація КРТ». Навіть пропозиції з економією до 30% і наявність експертизи НАБУ, згідно якої кріплення Дубневичів є неякісними, не змусили залізницю переглянути свої вподобання.

  Нагадаємо, що ТОВ «ВМ Трейдинг» та ТОВ «Авант-Гарде» впродовж останніх двох років розігрують всі тендери на рейкові скріплення, представляючи інтереси єдиного виробника. Стосовно «Корпорації КРТ» Національним антикорупційним бюро проводиться щонайменше 2 розслідування за фактами закупівлі рейкових скріплень за завищеною вартістю невідповідної якості, та в справі по закупівлі стрілочних переводів в 2015-2016 роках. В останній справі детективами нещодавно оголошено підозру ряду посадовців УЗ та оголошено в розшук помічника народного депутата (ймовірно Дубневича).

  НАБУ підготувало подання у Верховну раду про зняття недоторканності з Ярослава Дубневича. Воно обґрунтоване звинуваченням його, як імовірного організатора схем з масштабних зловживань на ринку природного газу та тендерних закупівель на Укрзалізниці.

  Також НАЗК під час повної перевірки декларацій народного депутата Богдана Дубневича виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Йдеться про 8 ділянок, 4 фірми, прибутки від діяльності – загалом на суму більше 2,8 млн грн. Результати перевірки передано на розслідування в НАБУ.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150