Газова справа Дубневичів: суд залишив арештованими грошові кошти на банківських рахунках власників Новороздільської ТЕЦ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд залишив арештованими грошові кошти на банківських рахунках власників Новороздільської ТЕЦ фірми «Енергія-Новий Розділ», директора якої підозрюють у розкраданні природного газу НАК «Нафтогаз Українии» на понад 1,4 млрд грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "Дубневичі намагалися зняти арешт із рахунків своєї фірми"

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Олена Букіна за результатам розгляду клопотання власників, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Адвокат у клопотанні вказувала, що наразі відсутня необхідність в накладенні арешту на грошові кошти фірми «Енергія – Новий Розділ», оскільки ПП «Грант Енерго М» є управителем не компанії, а лише частини його майна (Новороздільської ТЕЦ). Також, вона стверджувала, що висновок експертизи КНДІСЕ не підтверджує розміру шкоди, нанесеної НАК «Нафтогаз України», оскільки до проведення експертизи було залучено спеціаліста, який брав участь у проведенні ревізії, матеріали якої використовуються у цьому кримінальному провадженні.

  Також, на думку адвоката, арешт грошових коштів позбавляє фірму здійснювати законну підприємницьку діяльність, а тому просила клопотання задовольнити. Своєю чергою детектив НАБУ і прокурор САП заперечували проти задоволення клопотання.

  Вивчивши матеріали, суддя Букіна відмовила в знятті арешту. Вона встановила, що у вказаному провадженні «Нафтогаз України» є потерпілою стороною, а сама компанія заявила цивільний позов про відшкодування заподіяної майнової шкоди.

  Нагадаємо, суд заарештував рахунки

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150