Освітяни на Франківщині мало не віддали понад 900 тисяч гривень за м’ясо недобросовісній компанії

 • 180x150
 • Опубліковано:
   Центр протидії корупції оскаржував тендер на закупівлю м’яса Управлінням освіти Коломийської міськради. Справа в тому, що переможцем стала компанія із чорного списку Антимонопольного комітету. Більше того, фірма подала неправдиву довідку, що не притягувала до відповідальності за змови на торгах. Результат пошуку зображень за запитом "прозоро"

  Управління освіти Коломийської міської ради провело закупівлю м’яса. Переможцем тендеру за лотом 1 стало ФГ «ПРОМЕТЕЙ».

  У грудні 2018 року Адмінколегія Івано-Франківського відділення АМКУ притягнула компанію-переможця до відповідальності за змову торгах. Відповідно, ФГ «ПРОМЕТЕЙ» не мало права брати участь у торгах протягом трьох років – до 2021.

  Згідно із законодавством, управління освіти мало б відхилити пропозицію недобросовісного учасника.

  Однак ФГ «ПРОМЕТЕЙ» завантажило у складі тендерної пропозиції довідку, у якій зазначено недостовірну інформацію: що протягом останніх трьох років не притягувалося до відповідальності за змову.

  Таким чином, Управління освіти, не відхиливши пропозицію ФГ «ПРОМЕТЕЙ», також порушило закон.

  Після наших зверненть договір із недобросовісною компанією управління освіти розірвало, про що стало відомо із “Прозоро”.

  Юристи Центр Протидії Корупції оскаржили виграний тердер. І після звернеть договір з нечесною фірмою розірвали, пише СТИК.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150