Справа Булки: адвокат судді-хабарника просить перенести розгляд справи з Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківському міському суді відбулося підготовче засідання у справі Володимира Булки – екс-судді Господарського суду Івано-Франківської області, якого спіймали на хабарі у 5000 євро.

  Результат пошуку зображень за запитом "Справа Булки: адвокат судді, якого спіймали на хабарі, просить перенести розгляд справи з Івано-Франківська"

  Як повідомлялось, у серпні 2018 року Володимира Булку, тоді ще суддю Господарського суду Івано-Франківської області, затримали в більярдному клубі Івано-Франківська на отриманні частини хабара – 3000 євро, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  За версією слідства, суддя отримав 5 тисяч євро неправомірної вигоди від голови правління ПАТ “Живиця” Олександра Аниськовця за ухвалення рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.

  Вища рада правосуддя 25 вересня відправила у відставку Володимира Булку. Вироку суду Володимир Булка чекає під домашнім арештом.

  Справу в Івано-Франківському міському суді розглядає колегія суддів у складі Дмитра Руденка – головуючий суддя, Олега Лазаріва та Олега Шамотайла.

  Сторону обвинувачення у суді представляв прокурор Олег Макар. Адвокати Булки Гончарук і Пелюк у судове засідання не з’явилися.

  За словами третього адвоката Івана Тугая, вони не змогли приїхати на засідання з Києва, оскільки повідомлені про розгляд справи були тільки вчора – телефонним дзвінком.

  Захисник Володимира Булки попросив відкласти засідання і подав клопотання про зміну територіальної підсудності.

  Прокурор заперечив клопотання про відкладення підготовчого засідання, оскільки один із захисників Булки присутній.

  Адвокат Тугай додав, що тільки вчора підписав угоду з підзахисним і вона розрахована лише на сьогоднішнє підготовче засідання. Він наполіг на перенесенні засідання.

  Суд задовольнив клопотання адвоката і переніс підготовче засідання у справі на травень.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150