Газова справа Дубневичів: суд продовжив обов’язки фіндиректору «Енергії»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд продовжив обов’язки фінансового директора фірми «Енергія» Олега Павлишина, якого детективи Національного антикорупційного бюро підозрюють в причетності до розкрадання природного газу НАК «Нафтогаз України» на понад 1,4 млрд грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Газова справа Дубневичів»: суд продовжив обов'язки фіндиректору «Енергії»"

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Оксана Криворот за результатами розгляду клопотання, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  В обґрунтування клопотання прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вказував, що ризики перешкоджання Павлишин розслідування не зменшилися. Так, прокурор вважає, що підозрюваний може переховуватися від правоохоронців; незаконно вплинути на свідків та інших підозрюваних в цьому кримінальному провадженні; знищити або спотворити документи, що мають значення для справи і перешкоджати слідству іншим чином.

  Вивчивши клопотання, суддя Криворот частково його задовольнила. Так, вона продовжила дію таких обов’язків: не відлучаитися за межі Львівської області без дозволу і повідомляти про зміну свого місця проживання. Водночас суддя прибрала обов’язок, яким Павлишину забороняли спілкуватися з особами, причетними до справи.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150