«Справа Дубневича»: суд продовжив домашній арешт підозрюваному

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд продовжив домашній арешт колишньому засновнику і директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, якого детективи Національного антикорупційного бюро підозрюють у причетності до заволодіння понад 92 млн грн ПАТ «Укрзалізниця», так званої справи народного депутата Ярослава Дубневича.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: суд продовжив домашній арешт підозрюваному"

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, НАБУ в цій справі повідомило про підозру в заволодінні коштаминаступним особам: голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу і трьом працівниками філії УЗ Адрею Степаненку, Клепак і Захаревич.

  За версією слідства, підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150