Тернопіль назвали флагманом корупції через Сергія Надала

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На офіційному сайті Тернопільської міської ради протягом останнього року активно розповідається, як тернопільська влада бореться з малими архітектурними формами (МАФа), проводячи їх демонтаж.

  Результат пошуку зображень за запитом "СЕРГІЯ НАДАЛА"

  Однак, як виявляється, у тернопільських можновладців одна рука не знає, що робить інша. Адже демонтувавши один МАФ, у Файному місті виростає кілька інших, при цьому їх, зазвичай, встановлюють на зелених зонах, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Черговий шедевр вуличної торгівлі з’явився на вулиці Крушельницької.

  МАФ

  – Щоби поставити цю скляну буду, знищили газон. Таким чином вже ліквідовано кільки гектарів газонів. І це, незважаючи на те, що пан міський голова Тернополя Сергій Надал обіцяв припинити цій безлад. Усі такі споруди можна назвати «маяками» корупції. Бо як можна прийняти рішення, щоби у центрі міста знищити газон під забудову. Якщо позначити всі такі «маяки», то Тернопіль може виглядати як «флагман» корупції, – заявив голова громадської організації «Екоальянс» Олександр Філь.

  Екологічний активіст звернувся до депутатів міської ради, щоб ті берегли Тернопіль, бо міст багато, а Файне – одне.

  Принагідно нагадаємо, що, незважаючи на супротив тернополян, цілу алею МАФів встановили на зелених зонах по вулиці Шептицького в районі колишнього видавництва «Збруч».

  (Visited 108 times, 1 visits today)
 • 180x150