Тернопільський нардеп назвав захмарні доходи голови «Нафтогазу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв у 2019 році разом з заробітною платою, премією та надбавками заробить 342 мільйони гривень. Про це заявив з трибуни Верховної Ради України народний депутат з мажоритарного округу Тернопільської області Михайло Головко.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв"

  На фото голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв

  – Андрій Коболєв з премією у розмірі 215 мільйонів та зарплатою його заробіток у 2019 році становитиме 342 мільйони гривень. Відповідно серередньомісячна зарплата складе 28,5 мільйона або майже 1 мільйон гривень у день, – сказав Михайло Головко.

  Нардеп додавав, що такі захмарні зарплати ТОП-менеджер «Нафтогазу» отримує в той час, коли майже 70% українців знаходяться за межею бідності, а вартість газу за останній час підняли у 7 разів., пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – ДТЕК Ахметова продає Україні електроенергію на 50% дорожче, ніж Угорщині.

  Сім антикорупційних органів України не можуть посадити хоча б одного ТОП-корупціонера! Це дійсно окупована держава, де не бачать злочинних дій чиновників, – підсумував Головко.

  Варто нагадати, що Коболєв з 1999 по 2002 пропрацював в українському підрозділі міжнародної консалтингової і аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (PwC) консультантом з питань управління, спеціалізуючись в питаннях стратегічного управління та корпоративних перетворень. Далі Коболєв майже 9 років працював в НАК «Нафтогаз України» в департаменті корпоративних фінансів та цінової політики держхолдингу і радником глави правління НАК. І останній штрих з біографії Андрія Коболєва – це радник в інвестиційній компанії AYA Securities. За інформацією ЗМІ, Андрій Коболєв навіть є співвласником компанії. AYA Securities – це інвестиційно-банківській підрозділ фінансової групи AYA Capital. Генеральним директором останньої є Юрій Вітренко – син голови колись відомої Прогресивної соціалістичної партії Наталії Вітренко.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150