Ритуальна служба Львова виставила конкурувати на тендер із закупівлі трун свого працівника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське комунальне підприємство «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» 11 березня підписала договір з підприємницею Ганною Пакуш щодо закупівлі трун та хрестів на суму у 992 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  Єдиним конкурентом 61-річної Ганни Пакуш на торгах був підприємець Іван Калявський. Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна підприємниці була на 6,1 тис. грн дешевшою, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Обоє учасників подали на торги документи з однаковими шапками та дефектами друку чи сканування. Також Іван Калявський не завантажив всіх документів, що вимагались тендерним комітетом, зокрема фотографій ритуальних товарів. Виявилось також, що Калявський працює в ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» майстром столярної дільниці.

  Учасники вперше зустрічаються на торгах. Однак Іван Калявський раніше вже  конкурував зі самим комбінатом обрядових послуг у березні цього року.

  Ганна Пакуш зареєстрована як підприємець 2017 року в с. Містки Пустомитівського району. Її син Ярослав Пакуш є депутатом Містківської сільської ради.

  Іван Калявський веде свою підприємницьку діяльність з 2005 року, зареєстрований у Львові. Його син Володимир Калявський працює начальником караулу 17-ї рятувальної частини ДСНС у Львівській області.

  Протягом 2018-2019 років підприємець отримав одне на 113,9 тис. грн, а Ганна Пакуш уклала лише поточну угоду.

  Згідно з договором, підприємниця Пакуш поставить замовникові 335 трун та 510 хрестів. Найдорожчими серед них є шестригранні дубові труни по 5 тис. грн та шестигранні труни по 3,7 тис. грн. Ціни на товари відповідають ринковим.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150