Генпрокуратура повернула САП подання на Дубневича

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Генеральна прокуратура України повернула на доопрацювання до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання на зняття депутатської недоторканості з народного депутата Ярослава Дубневича.

  Результат пошуку зображень за запитом "ярослав Дубневич"

  Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький після засідання комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, передає СТИК з посиланням на УНН.

  “Вчора я отримав назад на доопрацювання подання на нардепа Дубневича, знову щось не влаштовує ГПУ. Виправимо і знов направимо, нема питань. По інших двох поданнях (на Сергія Скуратовського, Дениса Дзензерського – ред.) – я їх не отримував на доопрацювання, але вони також будуть повернуті на доопрацювання”, – зазначив Холодницький.

  За його словами, позиція ГПУ щодо того, що наразі немає сенсу направляти ці подання до Верховної Ради, оскільки через зайнятість парламентарів документи будуть “поховані” в парламенті, цілком логічна.

  “Процес триває, слідство не зупинилось, і ми будемо вносити подання, коли буде прокурором визнано достатність зібраних доказів по тих чи інших справах”, – наголосив керівник САП.

  Генпрокуратура у січні отримала подання на зняття недоторканності з нардепа Дубневича.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150