Нацполіція розслідує розкрадання чиновниками Мінспорту 50 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нацполіція розслідує факт розкрадання чиновниками Міністерства молоді та спорту 50 млн грн, виділених на закупівлю спортивного обладнання та проведення спортивних заходів, а також виплату заохочень спортсменам.

  Результат пошуку зображень за запитом "Нацполіція розслідує розкрадання чиновниками Мінспорту 50 млн"

  Про це повідомляє СТИК з пгсиланням на Українські Новини

  Справа розслідується за трьома статтями: про присвоєння, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191), про зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364), і про службову підробку (ч. 2 ст. 366).

  Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи Мінспорту і держустанови Укрспортзабезпечення привласнили бюджетні гроші під час державних закупівель устаткування та інвентарю для організації спортивних заходів та підготовки спортсменів національних збірних команд України. Крім того, були привласнені державні кошти, виділені на організацію та проведення спортивних заходів і виплату грошових заохочень.

  Відзначається, що збиток державі було завдано в особливо великому розмірі – на загальну суму близько 50 млн грн. Згідно з матеріалами кримінального провадження ряд спортсменів і тренерів, які входять до складу офіційних делегацій національних збірних команд України, фактично не брали участі у міжнародних і всеукраїнських спортивних змаганнях.

  Навчально-тренувальні збори, які здійснювалися для підготовки вищевказаних змагань, проводилися не в повному обсязі або взагалі не проводилися.

  Крім того, грошові заохочення, які склали близько 20 млн грн за 2017 рік, виплачувалися спортсменам-переможцям, призерам змагань і деяким працівникам збірних команд фактично в розмірі до 50% від призначеної суми, а решта бюджетних коштів у сумі близько 10 млн грн були розподілені і привласнені учасниками схеми, до якої також входили ТОВ «СПОРТ КО», ТОВ «СПОРТ СЕРВІС», ТОВ «Атлетіко ВІВА», ТОВ «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» та підприємці.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150