В одному з мікрорайонів Львова оновляють приміщення під поліклініку за 17,7 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальне некомерційне підприємство «3-я міська клінічна лікарня м. Львова» 19 березня підписало договір з ПП «Західбуд-Плюс» на реконструкцію приміщень на вул. Тараса Шевченка, 350 під створення амбулаторно-поліклінічного відділення за 17,7 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "прозоро"

  Згідно з угодою, приміщення оновлять до кінця 2020 року. Тут відремонтують дах, встановлять пандуси, ліфт, нові сходи, підлогу, металопластикові двері та вікна. Фірма-підрядник зробить основні інженерні системи: опалення, водопостачання і водовідведення, каналізацію, електрику тощо, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Поліклініка буде розташована в мікрорайоні Рясне. Як написав сайт «Дивись. Інфо», поки що в мікрорайонах Рясне-1 та Рясне-2 функціонують дві амбулаторії сімейної медицини. Спеціалісти вузького профілю працюють в приміщенні колишнього заводу «Електрон».

  За ці роботи ПП «Західбуд-Плюс» отримає 698 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 3,6 млн грн.

  До реконструкції приміщень фірма залучить субпідрядників ПП «Балансир-Ліфт» для встановлення ліфта, ПП «Флоріан» для встановлення пожежної системи і сигналізації та ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» для прокладання інженерних систем.

  На торгах фірма-переможець змагалася з ТОВ «Еталон-Ком», ТОВ «Адамаріс Девелопмент», ПП «Володар-Маркет» та ТОВ «Львівбуд». Під час аукціону учасники знизили свої пропозиції від 204 тис. грн до 1,5 млн грн.

  Підприємство «Західбуд-Плюс» зареєстроване 2007 року у Львові. Засновником фірми є Станіслав Кузьма, директором – Андрій Колюбінський. Протягом 2018-2019 років фірма отримала замовлень на 46 млн грн, враховуючи поточну угоду.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150