«Справа Дубневича»: заступник директора заводу хотів зняти арешт із майна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перший заступник генерального директора Дніпропетровського стрілочного заводу Валерій Крячко просив суд зняти арешт з його майна, проте суддя відмовив.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: заступник директора заводу хотів зняти арешт із майна"

  Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк за результатами розгляду клопотання адвоката підозрюваного, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, Крячко підозрюють у причетності до заволодіння понад 93 млн грн ПАТ «Укрзалізниця», так званої «справи народного депутата Ярослава Дубневича». Крім нього, НАБУ в цій справі повідомило про підозру: голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу і трьом працівниками філії УЗ Адрею Степаненку, Клепак і Захаревич.

  За версією слідства, підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150