Тернопільська міськрада розірвала договір на 3 мільйони з підприємцем, який «пиляє» тендери на пару з донькою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління освіти і науки Тернопільської міськради відмінило закупівлю хліба та батонів на понад 3 млн грн у приватного підприємця Івана Хіти. Це сталося після звернення «Центру громадського моніторингу та досліджень» до Західного офісу Держаудитслужби.

  Результат пошуку зображень за запитом "Тернопільська міськрада розірвала договір на 3 млн грн з підприємцем, який «пиляє» тендери на пару з донькою"

  Під час закупівлі тендерний комітет відхилив три дешевші на 300 тис. грн пропозиції інших учасників. Натомість тендерний комітет не помітив недоліків у документації переможця Івана Хіти. Він надав копію договору на дезінфекцію, термін дії якого завершився минулоріч, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Західний офіс Держаудитслужби після перевірки закупівлі підтвердив, що тендерний комітет не повинен був визначати переможцем Хіту. З цієї причини комітет 11 березня вирішив відмінити цю закупівлю та оголосити нову.

  Крім того, як виявили журналісти пропозиція Івана Хіти мала б бути відхилена й з іншої причини – він є батьком учасниці торгів Анастасії Корнієнко. У розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі» вони є пов’язаними особами, тендерний комітет зобов’язаний відхиляти таких учасників, коли вони змагаються між собою. Загалом Іван Хіта зустрівся з донькою під час аукціонів шість разів.

  Конкурує з донькою не лише її батько, а й мати. Дружина Івана Хіти – Марія зустрілася з нею в закупівліхліба управління освіти і науки Тернопільської міськради на понад 2 млн грн. Окрім Анастасії Корнієнко, бізнесом займається ще один підприємець Дмитро Корнієнко, який є її чоловіком. Дмитро Корнієнко також конкурує у закупівлях із свекрухою Марією Хітою – 5 разів, а з тестем Іваном Хітою – ще 9 разів.

  Загалом родина отримала замовлень на понад 12 млн грн.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150