На утримання п’яти доріг Львівської області витратять більше півмільярда гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг у Львівській області (САД) 19 березня підписала п’ять договорів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг області загальною вартістю 590 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  За ці кошти фірми-підрядники протягом 2019 року повинні прибирати сміття на узбіччях, чистити трасу від бруду та снігу, доглядати за бар’єрними огородженнями і дорожніми знаками та здійснювати дрібний ремонт дорожнього покриття. Крім того, вони будуть прибирати автобусні зупинки, майданчики відпочинку та стоянки для автомобілів від сміття, скошувати траву, обрізувати чагарники і дерева, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Найбільше замовлень від САД отримало ДП «Львівський облавтодор». Підприємство доглядатиме дороги державного значення за 444 млн грн. До цього переліку ввійшло вісім доріг, зокрема північний обхід Львова, траси Львів-Шегині та Сколе-Славське.

  За утримання доріг «Львівський облавтодор» отримає 17,8 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 17,9 млн грн.

  Ще 81,7 млн грн отримало ТОВ «Дрог-Буд Україна» на утримання траси Тернопіль-Львів-Рава-Руська. Фірма отримає 2, 7 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 4,3 млн грн.

  МПП «Нара» утримуватиме дорогу Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни та трасу Броди-Тернопіль та Броди-Червоноград. За це САД заплатить підприємству 64,1 млн грн. Компанія отримає 1,9 млн грн прибутку, на зарплати працівникам піде 3,9 млн грн.

  Фірма «Дрог-Буд Україна» зареєстрована 2016 року у Львові. Найбільша частка фірми (75%) належить ТОВ «Дрог-Буд», що зареєстроване в Польщі. Іншими невеликими частками володіють фізичні особи, зокрема колишній заступник голови Львівської ОДА та Львівської обласної ради Валерій П’ятак. Кінцевими бенефіціарами компанії є мешканці Польщі Марія Кендзьор та Здзіслав Новак.

  Підприємство «Нара» зареєстроване 1996 року в с. Гаї Бродівського району. Її власником є Самвел Аветісян, а керівником – Руберт Грігорян.

  Протягом 2018-2019 років компанія «Дрог-Буд Україна» отримала замовлень на 97 млн грн, а підприємство «Нара» − на 413 млн грн, ДП «Львівський облавтодор» − на 977 млн грн, враховуючи поточні угоди.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150